Modaya
Yön Veriyoruz

Espada Fashion hem ithalat hem de ihracat yaparak %100 yerli üretimin gücünü göstermektedir.

Misyonumuz / Our Vision

Müşterilerimize doğru kalitede ürünü istenilen temrinde sunarak, onların talepleri doğrultusunda en etkili hizmeti sağlamak. Tekstil sektöründe istihdam ettiğimiz insan kaynağını en iyi şekilde kullanarak ülkemize hizmet etmek. Çalışma arkadaşlarımızın inovasonunu besleyecek eğitim desteğini sağlamak ve olabilecek en iyi şartlarda mutlu çalışma ortamı oluşturmak. Dünyanın önde gelen bir çok markası ile çalışmakta, aylık kapasitemiz 500,000 adettir.

Yepyeni giyim teknolojileri kullanılarak üretim, planlama ve desen-kalıp süreçlerini yenilikçi bakış açısıyla gerçekleştirip ülkemizin tasarım gücünü göstermektedir.

To provide our customers with the most effective service in line with their demands by offering the right quality product at the desired time. To serve our country by using the human resources we employ in the textile sector in the best way. To provide educational support that will feed the innovation of our colleagues and to create a happy working environment under the best possible conditions. It works with many leading brands in the world and our monthly capacity is 500,000 pieces.

It demonstrates the design power of our country by realizing the production, planning and pattern-pattern processes with an innovative perspective by using brand new clothing technologies.

Vizyonumuz / Our Vision

Espada Fasion olarak disiplinli bir çalışma anlayışını benimseyerek sektörünün lider firması olma vizyonuyla yolumuza devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini önde tutan anlayışımızla, müşterilerimize en hızlı, en kaliteli ve en trend ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz.Temel olarak şu üç amacı gerçekleştirmek için çalışıyoruz: hızlı termin, uygun kalite ve maliyet.

As Espada Fasion, we continue on our way with the vision of becoming the leading company in the sector by adopting a disciplined working approach. With our understanding that prioritizes customer satisfaction, we aim to offer our customers the fastest, highest quality and most trendy products. Basically, we work to achieve the following three goals: fast deadline, appropriate quality and cost.